choose rolex day date 40mm m228206 0044 pour des hommes argente president bracelet our online store.the modern design of cheap aegis nano vape manual under $54 is fantastic.

MR FOX zosobňuje moderního gentlemana, který chce vypadat upraveně a přitom mužně.

V čistě pánském prostředí vám neupravíme pouze vlasy a vousy, ale také poskytneme cenné rady. Začněte s námi a uvidíte, že péče dokáže být jednoduchá, efektivní a že ji budete každé ráno zvládat s klidem Angličana.

MR FOX - BarberShop Brno

V čem vynikáme?

Zruční barbers mají individuální přístup a poradí si se všemi typy střihů.

Najdete u nás vždy pouze dvě křesla a s tím související soukromí. Pro Vaši relaxaci jsou interiéry navrženy Ateliérem Podlesný.

Vyrábíme vlastní MR FOX produkty, se kterými pracujeme při všech službách.

Jsme vyučení ve službách. Káva z profesionálního kávovaru, limonády a prémiové destiláty.

Naše Barber shopy

Náš příběh a cíl

V roce 2015 začal vznikat projekt, který proměnil zdevastovanou hernu v anglický barber shop v centru Brna. Za tuto dobu se z projektu stalo umělecké dílo, na jehož každém detailu se podílel tým nadšených profesionálů.

Kubismus, vlivy industrializace a starověkých kultur dávají napovědět, že MR FOX Novobranská je prvním barber shopem v České Republice ve stylu Modern Art Deco.

V říjnu 2017 jsme otevřeli druhý barber shop v mrakodrapu AZ Tower. Koncept ve stylu business lounge se zaměřuje na pracující muže v okolí. Kov, chrom a mramor vytváří protiklad ke hřejivému dřevu a ohýbanému nábytku.

Naším cílem je muže naučit, že péče od nás je efektivní a zvládnou ji každé ráno s klidem Angličana.

Rezervace termínu