Zpět do kategorie

Sartorial Beard Oil - Olej na Vousy s Vůní Krejčovské Dílny (100ml)

-20%

Sartorial Beard Oil - Olej na Vousy s Vůní Krejčovské Dílny (100ml)

Olej s vůní krejčovské dílny

S olejem z hroznových jadérek a slunečnicových semínek

Pro oslnivě lesklý a vyživený vous

Vyrobeno v Anglii

Skladem SLEVA 20% !
1.408 (1.164 Kč bez DPH)
Původní cena: 1.760 Kč
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

Sartorial Beard Oil - Olej na Vousy s Vůní Krejčovské Dílny

Pečujte o svůj plnovous s tímto pěsticím olejem. Jeho používání se odrazí na stavu a vzhledu vousů. Plnovous bude vyživen, změkčen a hydratován díky ušlechtilým olejům ze slunečnice, hroznových jadérek a pšeničných klíčků. To vše doplněno jemnou vůní Sartorial. Vítěz soutěže pánského magazínu GQ za nejlepší kosmetický produkt pro rok 2014.

JAK NA TO

Aplikujte 3-4 kapky do plnovousu a rozetřete až do úplného vsáknutí.

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.