Zpět do kategorie

MR FOX - 100% přírodní čisticí mýdlo na tvář a vousy (+-95g)

MR FOX - 100% přírodní čisticí mýdlo na tvář a vousy (+-95g)

Kategorie: VOUSY

Naše značkové pánské mýdlo

Čistí vousy a mužskou tvář

100% přírodní složení

V dárkové art deco krabičce

Vyrobeno v České republice

Skladem 290 (240 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

MR FOX - 100% přírodní čisticí mýdlo na tvář a vousy

MR FOX je čisticí mýdlo pro gentlemany, které pečuje o pokožku mužské tváře. Červený jíl čistí do hloubky a zároveň zklidňuje. Aktivní uhlí odstraňuje přebytečný maz. Horská pryskyřice mumio zlepšuje stav pokožky a díky přírodním olejům má mýdlo hydratační účinek. Vůně máty, jalovce, koriandru, levandule, černého pepře, citronové trávy a pomeranče podtrhuje mužnost uživatele. 95g +-

JAK NA TO

Opláchněte si obličej vlažnou vodou a rozmydlete v rukou mýdlo. Vytvořte bohatou pěnu a po dobu jedné až dvou minut krouživými pohyby vyčistěte celou tvář včetně vousů a krku. Tvář opláchněte nejdříve vlažnou, poté ještě studenou vodou. Postup opakujte každý večer.

Mýdlo Vám vydrží 4-6 měsíců.

MR FOX

O značce MR FOX

MR FOX jsou must-visit barber shopy pro všechny stylové muže a první barber shop v Brně, ve stylu anglického gentlemanského klubu. Jeho filosofií je poskytovat služby vyladěné do posledního detailu v přátelském a relaxačním prostředí. MR FOX pracuje s anglickou značkou kosmetiky MURDOCK a specializuje se na prodej královských parfémů Penhaligon's. Barber shopy MR FOX jsou také výjimečné svými exkluzivními interiéry ve stylu modern art deco.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.