Zpět do kategorie

No.33 Penhaligon's - Pánský Čisticí Gel na Tvář - 150ml (150ml)

-30%

No.33 Penhaligon's - Pánský Čisticí Gel na Tvář - 150ml (150ml)

Kategorie: TVÁŘ
Skladem SLEVA 30% !
693 (573 Kč bez DPH)
Původní cena: 990 Kč
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

No.33 Penhaligon's - Pánský Čisticí Gel na Tvář - 150ml

Čisticí a rozjasňující pěna odstraňuje každodenní nečistoty, s ovocnými kyselinami pro jemné odstranění odumřelých buněk kůže. Obohaceno o rostlinné výtažky k vyrovnání produkce kožního mazu. Novinka v péči o tvář muže.

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.