Zpět do kategorie

ZERO FADE + HOT TOWEL

ZERO FADE + HOT TOWEL

Kombinace stříhání vlasů a úpravy vousů/holení dohladka.

Dárkový poukaz se jménem obdarovaného

Sklenička prémiového alkoholu - whisky, gin, rum.

Navonění exkluzivním parfémem Penhaligon's.

Platí pro libovolný barber shop s výběrem libovolného barbera.

Platnost poukazu 3 měsíce od vystavení.

Délka služby je 75 minut.

Skladem 1.340 (1.218 Kč bez DPH)

Dárkový poukaz personalizujeme.
My jsme MR FOX, takže obdarovaný bude:


MR
(doporučujeme příjmení)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

ZERO FADE + HOT TOWEL

Darujte zážitek se skvělým výsledkem ve formě personalizovaného dárkového poukazu. Jelikož každý příchod u nás začíná na baru, je tento poukaz proti standardním službám navýšen o cenu prémiového občerstvení. Obdarovaného pohostíme skleničkou ze skvělých lahví whisky, ginu či rumu, případně ze dvou nealko nápojů - kávy, anglické limonády či tonicu.

Služba začíná klasickým či moderním střihem šitým na míru. Dvakrát mytí šamponem, stříhání strojkem a nůžkami, styling pomocí nejlepších vlasových produktů.

Na stříhání poté navazuje ÚPRAVA VOUSŮ nebo HOLENÍ DOHLADKA. S obdarovaným se na místě dohodneme, kterou formu úpravy vousů zvolíme. Změkčující voňavý olej od anglické značky MURDOCK, napaření vousů horkým ručníkem a balzámy dělají z běžné péče o vousy relaxační rituál. Exkluzivní parfém Penhaligon's na závěr je naším komplimentem a zároveň rozloučením.

Délka služby je 75 minut.

MR FOX

O značce MR FOX

MR FOX jsou must-visit barber shopy pro všechny stylové muže a první barber shop v Brně, ve stylu anglického gentlemanského klubu. Jeho filosofií je poskytovat služby vyladěné do posledního detailu v přátelském a relaxačním prostředí. MR FOX pracuje s anglickou značkou kosmetiky MURDOCK a specializuje se na prodej královských parfémů Penhaligon's. Barber shopy MR FOX jsou také výjimečné svými exkluzivními interiéry ve stylu modern art deco.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.