Zpět do kategorie

PERFECT FOXMAN - Head Barber David

Doporučte přátelům

PERFECT FOXMAN - Head Barber David

Kombinace stříhání, úpravy vousů/holení dohladka, péče o tvář a čištění obuvi od Head Barbera Davida 

Dárkový poukaz se jménem obdarovaného

Sklenička prémiového alkoholu - whisky, gin, rum.

Navonění exkluzivním parfémem Penhaligon's.

Platí pouze pro barber shop BRNO centrum - Novobranská

Platnost poukazu 3 měsíce od vystavení.

Skladem 1.990 (1.645 Kč bez DPH)

Dárkový poukaz personalizujeme. My jsme MR FOX, takže obdarovaný bude

MR
(doporučujeme příjmení)

V případě osobního odběru bude vybraný poukaz vyplněný až na místě.
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

PERFECT FOXMAN - Head Barber David

Darujte zážitek se skvělým výsledkem ve formě personalizovaného dárkového poukazu. Jelikož každý příchod u nás začíná na baru, je tento poukaz proti standardním službám navýšen o cenu prémiového občerstvení. Obdarovaného pohostíme skleničkou ze skvělých lahví whisky, ginu či rumu, případně ze dvou nealko nápojů - kávy, anglické limonády či tonicu.

Služba začíná klasickým či moderním střihem šitým na míru. Dvakrát mytí, stříhání strojkem a nůžkami, styling pomocí nejlepších vlasových produktů.

Na stříhání poté navazuje Úprava Vousů nebo Holení Dohladka na základě konzultace s obdarovaným.Změkčující olej, napaření vousů horkým ručníkem, tradičně vymíchaná pěna, štětka z jezevce, balzám a parfém dělají z běžného holení či úpravy vousů relaxační rituál. Při celé proceduře používáme anglickou kosmetiku MURDOCK.

Poté služba pokračuje Péčí o Tvář. Čisticí gel, peeling proti zarůstání vousů, hydratační krém a chladivé okurkové sérum na oči dotváří mužný relaxační požitek s omlazujícím efektem.

Na závěr přichází péče o obuv. Kartáčování, krémování a leštění kožené obuvi nejlepší značkou v péči o boty Saphir. Zážitek z péče umocňuje bytelné kožené křeslo a kovové podnožky jako za starých časů.

Exkluzivní parfém Penhaligon's na závěr je naším komplimentem a zároveň rozloučením.

Službu poskytuje Head Barber David, který v MR FOX pracuje více než   2 roky a za tu dobu pečoval o tisíce spokojených klientů. Obdarovanému vytvoří střih od perfekcionisty a poradí s následnou péčí. To vše s dokonalým servisem a humorem jemu vlastním.

Poukaz lze čerpat pouze na pobočce BRNO centrum- NOVOBRANSKÁ.

Délka služby je 105 minut.

MR FOX

O značce MR FOX

MR FOX jsou must-visit barber shopy pro všechny stylové muže a první barber shop v Brně, ve stylu anglického gentlemanského klubu. Jeho filosofií je poskytovat služby vyladěné do posledního detailu v přátelském a relaxačním prostředí. MR FOX pracuje s anglickou značkou kosmetiky MURDOCK a specializuje se na prodej královských parfémů Penhaligon's. Barber shopy MR FOX jsou také výjimečné svými exkluzivními interiéry ve stylu modern art deco.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.