Zpět do kategorie

Složitý Střih + HOT TOWEL- Senior Barber Daniel

Doporučte přátelům

Složitý Střih + HOT TOWEL- Senior Barber Daniel

Kombinace stříhání vlasů a úpravy vousů/holení dohladka od Senior Barbera Daniela

Dárkový poukaz se jménem obdarovaného

Sklenička prémiového alkoholu - whisky, gin, rum.

Navonění exkluzivním parfémem Penhaligon's.

Platnost poukazu 3 měsíce od vystavení.

Délka služby je 75 minut.

Platí pouze pro pobočku Brno AZ Tower.

Skladem 1.490 (1.231 Kč bez DPH)

Dárkový poukaz personalizujeme. My jsme MR FOX, takže obdarovaný bude

MR
(doporučujeme příjmení)

V případě osobního odběru bude vybraný poukaz vyplněný až na místě.
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

Složitý Střih + HOT TOWEL- Senior Barber Daniel

Darujte zážitek se skvělým výsledkem ve formě personalizovaného dárkového poukazu. Jelikož každý příchod u nás začíná na baru, je tento poukaz proti standardním službám navýšen o cenu prémiového občerstvení. Obdarovaného pohostíme skleničkou ze skvělých lahví whisky, ginu či rumu, případně ze dvou nealko nápojů - kávy, anglické limonády či tonicu.

Služba začíná klasickým či moderním střihem šitým na míru. Dvakrát mytí šamponem, stříhání strojkem a nůžkami, styling pomocí nejlepších vlasových produktů.

Na stříhání poté navazuje ÚPRAVA VOUSŮ nebo HOLENÍ DOHLADKA. S obdarovaným se na místě dohodneme, kterou formu úpravy vousů zvolíme. Změkčující voňavý olej od anglické značky MURDOCK, napaření vousů horkým ručníkem a balzámy dělají z běžné péče o vousy relaxační rituál. Exkluzivní parfém Penhaligon's na závěr je naším komplimentem a zároveň rozloučením.

Službu poskytuje Senior Barber Daniel, který v AZ Tower měsíčně pečuje o stovky klientů. Obdarovanému navrhne nejvhodnější úpravu vlasů a vousů a poradí s domácí péčí. To vše s dávkou příjemné konverzace a relaxace. 

 

Poukaz lze čerpat pouze na pobočce BRNO AZ Tower.

Délka služby je 75 minut.

MR FOX

O značce MR FOX

MR FOX jsou must-visit barber shopy pro všechny stylové muže a první barber shop v Brně, ve stylu anglického gentlemanského klubu. Jeho filosofií je poskytovat služby vyladěné do posledního detailu v přátelském a relaxačním prostředí. MR FOX pracuje s anglickou značkou kosmetiky MURDOCK a specializuje se na prodej královských parfémů Penhaligon's. Barber shopy MR FOX jsou také výjimečné svými exkluzivními interiéry ve stylu modern art deco.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.