Zpět do kategorie

CASTILE - Středomořský Závan Pomerančových Květů (100 ml)

CASTILE - Středomořský Závan Pomerančových Květů (100 ml)

Španělské léto v toaletní vodě

Středomořský vánek nese vůni pomerančového květu a vzácných dřev

Mužná citrusovo-dřevitá vůně

Eau de Toilette

Vyrobeno v Anglii

Skladem 3.590 (2.967 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

CASTILE - Středomořský Závan Pomerančových Květů

Vytvořena v roce 1998, vůně Castile je klasická citrusová střela spojená s omamným neroli. Svěží a výbušná, s temnou smyslností hřejivých nocí ve Středozemí. Castile perfektně snoubí aromatickou příchuť bergamotu a jemné růže. Citrusové tóny zaplavují smysly, povzbuzují a utišují. Dřeva a pižmo zakulacují vůni Castile. Perfektní vůně pro léto, ale dostatečně ostrá pro zahřátí v zimních měsících.

Hlava

Neroli, Silice z proutků hořkého pomeranče

Srdce

Bergamot, Pomerančový květ, Růže

Základ

Vzácná dřeva, Pižmo

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.