Zpět do kategorie

OUD DE NIL - Vůně Vzácných Dřev a Papyrové Houštiny Nilské Delty (100 ml)

OUD DE NIL - Vůně Vzácných Dřev a Papyrové Houštiny Nilské Delty (100 ml)

Dřevitě svěží kombinace dřeva oud a papyrové houštiny nilské delty.

Baleno v krabičce imitující lodní bednu

100ml Eau de Parfum

Skladem 4.590 (3.793 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

OUD DE NIL - Vůně Vzácných Dřev a Papyrové Houštiny Nilské Delty

Vůně inspirovaná bygonskou érou v sobě kombinuje jemnost květů, těžkost dřeva oud a svěžest papyru. Oud de Nile je pokračováním kolekce vůní Trade Route Collection, jejíž inspirací jsou britské kolonie, ze kterých se do britských doků dovážely vzácné suroviny. Oud de Nile byl představen v roce 2016. Obsah 100ml.

Hlava

Bergamot, Grapefruit

Srdce

Jasmín, Růže, Geranium, Pomerančový květ

Základ

Oud, Papyrus, Guajakové dřevo, Pryskyřice, Ambra

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.