Zpět do kategorie

SARTORIAL - Gentlemanská Vůně Krejčovské Dílny (100 ml)

SARTORIAL - Gentlemanská Vůně Krejčovské Dílny (100 ml)

Nejoriginálnější vůně jaká kdy byla namíchána

Vůně krejčovské dílny s efekty ozonu, včelího vosku a kovových knoflíků

Bestseller s puncem ojedinělosti

100ml, Eau de Toilette

Skladem 3.590 (2.967 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

SARTORIAL - Gentlemanská Vůně Krejčovské Dílny

Vůně SARTORIAL vzdává hold dovednosti anglických krejčí a dala by se charakterizovat jako současná a nenápadně elegantní. Úkolem zde bylo vytvořit vůni, která by dokonale propojila svět tradičních britských parfémů a krejčovskou dovednost oděvů šitých na míru.Vůně je určena pro novou generaci gentlemanů, inspirována vůněmi z dílen Norton and Sons a zakázkových krejčí z Savile Row Bespoke. Moderní nit, která propojuje celou holicí a pečující řadu Sartorial, voní po včelím vosku. Tím je každá nit potřena, než s ní krejčí započne svoji poctivou práci. 

JAK NA TO

Pro nejlepší rozložení vůně aplikujte 2-4 střiky na krk, do krční jamky či za uši.

Hlava

Efekt ozonu, Efekt kovových knoflíků, Fialkový lístek, Neroli, Kardamon, Černý pepř, Čerstvý zázvor.

Srdce

Včelí vosk, Cyklámen, Lipový květ, Levandule, Kůže

Základ

Dřevo Gurgum, Pačuli, Myrha, Cedrové dřevo, Fazole tonka, Dubový mech, Bílé pižmo, Efekt med

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.