Zpět do kategorie

Vánoční Box Halfeti - Vůně Tureckých Růží a Svěžích Břehů Eufratu (100ml Parfémová Voda + 300ml Sprchový Gel)

Vánoční Box Halfeti - Vůně Tureckých Růží a Svěžích Břehů Eufratu (100ml Parfémová Voda + 300ml Sprchový Gel)

Halfeti - sladká vůně inspirovaná tureckými růžemi a svěžestí břehů řeky Eufrat

Eau de Parfum 100ml + 300ml Sprchový Gel

Pro extravagantní muže

Vhodná pro večerní nošení a rande - obzvláště voní ženám

Vánoční akce - miniatury parfémů v hodnotě 1.590,-Kč ZDARMA.  

Skladem 5.490 (4.537 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

Vánoční Box Halfeti - Vůně Tureckých Růží a Svěžích Břehů Eufratu

Halfeti čerpá inspiraci z luxusního zboží dováženého z Turecka: exotické květy, koření, měkké kůže a drahé látky. Vůně je pojmenována po malé turecké vesnici Halfeti, kde na břehu řeky Eufrat rostou vzácné, "černé" růže. Tmavé a tajemné růže mají intenzivní odstín karmínové, takže se zdají býti černé. Halfeti je nádherně opulentní dřevnatě květinová vůně, s hřejivým šafránem, jiskřivými citrusy, zeleným pelyňkem a dřevitým cypřišem. Černá růže je zde použita jako cenný drahokam mezi hedvábnou vůní sladkých květin. Velkorysý základ se poté skládá z tmavé pačuli, dekadentních pryskyřic, oudu, jantaru, santalového dřeva a semišové kůže. Halfeti se dá jednoduše charakterizovat jako trojkombinace svěží zelenosti břehů Eufratu, sladkých růží a kořeněně-dřevitého základu. Vůně je součástí Trade Routes Collection, inspirované exotickými cestami za cennými surovinami. Ideální pro milovníky sladce kořeněných vůní. Baleno v krabičce připomínající lodní bednu. Obsah 100ml.

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.