Zpět do kategorie

BLENHEIM BOUQUET - Vůně Winstona Churchilla (100 ml)

BLENHEIM BOUQUET - Vůně Winstona Churchilla (100 ml)

Tradiční citrusovo-dřevitá vůně pro sebevědomé muže

Inspirována krásou Blenheimského paláce

Používal ji sám Winston Churchil

Vyrobeno v Anglii

3.590 (2.967 Kč bez DPH)
Produkt momentálně není skladem.
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

BLENHEIM BOUQUET - Vůně Winstona Churchilla

Osobnost ukrytá ve skleněném flakonu se stříbrnou mašlí by se dala charakterizovat jako klasická a elegantní, tak jako palác Blenheim sám. Přivoňte k více než 110 let staré receptuře a okamžitě ucítíte citron, limetu a levanduli. Následně vůně přejde k mužnému základu, který tvoří borovice, pižmo a černý pepř. Tato vůně byla v roce 1902 vytvořena pro Duka z Marlborough, což byl v té době otec Winstona Churchilla. To právě jejich rodu patřil Blenheimský palác, jedna z nejkrásnějších staveb, jakou kdy člověk postavil. Sám Winston Churchill byl velkým patriotem nejenom Anglie, ale také této vůně, neboť patřila mezi jeho nejoblíbenější a po celý svůj život ji hojně používal.

Hlava

Citron, Limeta, Levandule

Srdce

Blenheim Bouquet nemá v srdci tóny

Základ

Borovice, Pižmo, Černý pepř

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.