Zpět do kategorie

AS SAWIRA - Květinově Dřevitá Vůně Exotického Maroka (100 ml)

AS SAWIRA - Květinově Dřevitá Vůně Exotického Maroka (100 ml)

Extravagantně těžká vůně inspirovaná dalekými cestami

Exotická směs pelyňku, květin a vzácných dřev

Vhodné pro vyspělé muže, kteří rádi pijou whisky či kouří doutníky

Baleno v bedně připomínající lodní truhlu

Parfémovaná voda, vyrobeno v Anglii.

Skladem 5.590 (4.620 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

AS SAWIRA - Květinově Dřevitá Vůně Exotického Maroka

Král v království vůní Penhaligon's. Luxus v pravém slova smyslu. Tento extravagantně těžký parfém je smyslným a exotickým výběrem květů, sedících na silně dřevitém a kořeněném základu. Vůně se otevírá jiskřivým bergamotem a šafránem, spolu s bylinnými tóny absinthu a pelyňku. Následuje intenzivní směs růží, karafiátu a jasmínu. Následně se vůně rozvine do sametově kouřového základu za pomocí guajakového dřeva, pačuli, santalového dřeva a myrhy. To vše oslazené vanilkou a pižmem. As Sawira je ta nejvíc maskulinní vůně jakou si jenom dokážete představit. Bude sedět nositeli který má určité postavení, rád pije whisky a kouří doutníky. Trade Routes limitovaná edice, inspirovaná exotickými cestami. Baleno v krabici připomínající lodní truhlu. Obsah 100ml.

Hlava

Bergamot, Pelyněk, Absint, Šafrán

Srdce

Růže, Jasmín, Karafiát, Hřebíček, Kardamon, Labdanum

Základ

Ambra, Agarové dřevo, Guajakové dřevo, Santalové dřevo, Cedrové dřevo, Pačuli, Vanilka

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.