Zpět do kategorie

ENDYMION CONCENTRÉ - Temná Vůně Řecké Mytologie (100 ml)

ENDYMION CONCENTRÉ - Temná Vůně Řecké Mytologie (100 ml)

Maskulinní, semišovo-kadidlová vůně

Inspirovaná řeckou mytologií

Vhodná když chcete dát najevo svou mužnost - obchodní schůzka, rande.

Parfémová voda, 100ml, Vyrobeno v Anglii

Skladem 4.590 (3.793 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

ENDYMION CONCENTRÉ - Temná Vůně Řecké Mytologie

Endymion byl v řecké mytologii nejkrásnější syn Dia, ke kterému láskou zahořela bohyně měsíce Seléné. Každý večer k němu sestupovala z oblohy a obdivovala jeho mužnou krásu. Přestože ho nikdy ze spánku nevyrušila, porodila mu 50 dcer. Tento počet představoval počet měsíců mezi olympijskými hrami. Tak jako noční obloha se srpkem měsíce, je i tato vůně temná, se silně kořeněným základem. Bohatá směs pryskyřice, krémového muškátového oříšku a kardamonu mají silně kořeněný dopad na sametové pozadí této vůně. Káva temná jako noc obkroužená měsícem, jako jiskřivá vůně mandarinek, šalvěje a levandule připomínající hvězdy. Maskulinní a charismatická. Obsah: 100ml.

Hlava

Bergamot, Levandule, Šalvěj

Srdce

Geranium, Tóny Semišové Kůže

Základ

Kůže, Kadidlo, Muškátový Oříšek.

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.