Zpět do kategorie

LOTHAIR - Vůně Indického Čaje s Citrusy (100 ml)

LOTHAIR - Vůně Indického Čaje s Citrusy (100 ml)

Skvěle vyvážená citrusovo-sladká vůně

Inspirována dovozem čaje z Indie

Vhodná pro celoroční nošení, ve dne i večer

Baleno v krabičce připomínající lodní bednu

Toaletní voda, 100ml, Vyrobeno v Anglii

Skladem 4.590 (3.793 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

LOTHAIR - Vůně Indického Čaje s Citrusy

Inspirováno známými britskými čajovými loděmi, které směřovaly do Indie, aby přivážely exotické zboží na britské břehy, a to především černý čaj. Lothair se otevírá slanou příchutí grapefruitu a jalovce, se zářivým pocitem fíkového listu. Kouřové srdce černého čaje je zjemněno fíkovým mlékem a sladkou magnólií, vplouvající do ambry, cedrového dřeva a základu ze dřeva wenge, připomínající lakované paluby těchto elegantních lodí.

Tato vůně je velmi dobrý start do světa vůní Penhaligon's. Je skvěle vyvážená, není příliš citrusová, ani sladká. Můžete ji nosit celoročně, v létě Vás osvěží vůně slaného grapefruitu, v zimě zahřeje sladkost fíkového mléka a černého čaje.

Hlava

Červené bobule, Jalovcové bobule, Kardamon, Bergamot, Grapefruit, Fíkový list

Srdce

Fíkové mléko, Magnólie, Geránium, Černý čaj

Základ

Vanilka, Pižmo, Cedrové dřevo, Ambra, Dřevo Wenge, Dubový mech

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.