Zpět do kategorie

SAVOY STEAM - Relaxační Vůně Parních Lázní (100 ml)

SAVOY STEAM - Relaxační Vůně Parních Lázní (100 ml)

Uklidňující vůně vhodná pro muže ve stresu

Inpirována parními lázněmi hotelu Savoy

S relaxačním rozmarýnovým olejem a sladkou pryskyřicí

Mašlička na flakonu imitující ručník

Parfémovaná voda, 100ml, Vyrobeno v Anglii

Skladem 4.590 (3.793 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

SAVOY STEAM - Relaxační Vůně Parních Lázní

Na jaře 2017 představili Penhaligon's ve spolupráci s proslulým londýnským hotelem Savoy osobitou vůni s názvem Savoy Steam. Inspirací pro tuto relaxační parfémovanou vodu byly parní lázně, které v tomto hotelu můžete navštívit. Po navonění Vás do absolutní pohody přenese rozmarýnový olej, růžový pepř, esence z růží a nasládlá balzámová pryskyřice. Tato vůně je velmi vhodná pro uspěchané manažery a všechny pracující muže, kteří by potřebovali vypnout. Má nezvykle zklidňující účinky, které Vám pomohou překonat náročné dny v práci. Nedejte se ale zmást, nejedná se o žádnou relaxační vůni vhodnou do sauny. Savoy Steam hrdě stojí v popředí, jako jedna z nejpřidrzlejších vůní, jaké v posledních letech v parfumerii Penhaligon's vznikly.

Hlava

Tuniský Rozmarýnový Olej, Růžový Pepř

Srdce

Esence z Růží, Výtažek z Geránia

Základ

Balzámová Pryskyřice

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.