Zpět do kategorie

Portraits - ROARING RADCLIFF (75 ml)

Portraits - ROARING RADCLIFF (75 ml)

Parfémová voda z kolekce Portraits

Rum s perníkovým kořením a mužným tabákem

Perfektní pro večerní nošení a rande

Must-have vůně každého lva salonů

Vyrobeno v Anglii

Skladem 5.990 (4.950 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

Portraits - ROARING RADCLIFF

Tajemství syna lorda George a tajemné Clary jistě vysvětluje Radcliffovu slabost pro tělo, nicméně jeho nelegitimita může mít také své výhody. Radcliff, nezatížený titulem nebo slušností má slabost pro rychlá auta a ještě rychlejší ženy. Noc je mladá...

Penhaligon`s představují svoji nejnovější kolekci PORTRAITS inspirovanou anglickou aristokracií. Ponořte se do příběhů rodiny, která je plná skandálů, odhalení a charakterů vskutku zvířecích...

 

 

 

JAK NA TO

Aplikujte jedno stříknutí na každou stranu krku. Díky síle parfémové vody Vás bude vůně provázet celým dnem. 

Hlava

Rum 

Srdce

Tabák 

Základ

Perník 

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.