Zpět do kategorie

Portraits - THE BLAZING MISTER SAM (75 ml)

Portraits - THE BLAZING MISTER SAM (75 ml)

Parfémová voda z kolekce Portraits

Maskulinní vůně plná horkokrevnosti

Kombinace horkého a studeného koření

Jemný kardamon a kmín se mísí se silným cedrovým dřevem a tabákem

Flakon ve stylu art deco s kovovou hlavou

Vyrobeno v Anglii

Skladem 5.990 (4.950 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

Portraits - THE BLAZING MISTER SAM

Američan v zahraničí! V Londýně, abych byl přesný. Ten co je volnomyšlenkář, žije rychle a mluví nahlas. Klidně, sexy a hluboce. A to jsou přece ty nejlepší tóny! Instinktivní, nejednoznačné, ... a připravené k přijetí instrukcí. Zdá se, že Mister Sam se naposledy účastnil lekcí od vévodkyně Rose ...

Blazing Mister Sam, známý svými pyšnými nároky na bohatství, je perfektní kombinací horkého a studeného koření. Kardamom, kmín, černý pepř. Kašmírová nota, tabák, pačuli. 

Penhaligon`s představují svoji nejnovější kolekci PORTRAITS inspirovanou anglickou aristokracií. Ponořte se do příběhů rodiny, která je plná skandálů, odhalení a charakterů vskutku zvířecích...

JAK NA TO

Aplikujte jedno stříknutí na každou stranu krku. Díky síle parfémové vody Vás bude vůně provázet celým dnem. 

Hlava

Kardamon, Kmín

Srdce

Černý pepř

Základ

Cedrové dřevo z pohoří Atlas, Pačuli, Tabák

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.