Zpět do kategorie

Portraits - TERRIBLE TEDDY (75 ml)

Portraits - TERRIBLE TEDDY (75 ml)

Kategorie: PARFÉMY

Parfémová voda z kolekce Portraits 

Svěží i těžká vůně kůže, pryskyřice a ambroxanu 

Vyrobeno v Anglii 

Skladem 5.990 (4.950 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

Portraits - TERRIBLE TEDDY

Každý lovec pochopí Teddyho vzrušení pro pronásledování nic netušících srdcí. Svoji kořist láká na vůni kůže, pryskyřice a ambroxanu. Parfém Terrible Teddy je jako stvořený pro muže, lovce dámských srdcí s bystrým okem, horlivým důvtipem a nadšením pro dobrodružství.  

Hlava

Pryskyřice 

Srdce

Kůže 

Základ

Ambroxan 

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.