Zpět do kategorie

CAIRO - Východ Slunce Nad Starověkou Káhirou (100 ml)

CAIRO - Východ Slunce Nad Starověkou Káhirou (100 ml)

Parfém z kolekce Trade Routes 

Inspirovaný východem slunce nad starověkou Káhirou 

Sladká damašská růže, omamný šafrán, zemitá pačuli 

Vyrobeno v Anglii 

Skladem 5.590 (4.620 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

CAIRO - Východ Slunce Nad Starověkou Káhirou

Pokud jste si v minulosti zamilovali parfém Halfeti, zbystřete své smysly. Podle Williama Penhaligona najdete zalíbení právě i v novém parfému Cairo. Stejně jako tato nová vůně se totiž Halfeti chlubí vůní těžkého dřeva, sladké růže a zemité pačuli. Představujeme Vám nový parfém z kolekce Trade Routes, inspirované časy anglického kolonialismu. Cairo Vás na počátku zaujme svou energičností a na konci příjemně překvapí svou sladkostí a smyslností. Tento parfém, inspirovaný svítáním a soumrakem ve "městě tísíce minaretů" se může chlubit jedinečnou vůní damašské růže, spoustou dřev a koření. Luxusní vůně bohů se ozývá šafránem a pryskyřicí a je zakončená vůní pačuli a vanilky. 

Hlava

Damašská růže 

Srdce

Šafrán, Orientální pryskyřice 

Základ

Pačuli, Vanilka 

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.