Zpět do kategorie

ELLENISIA - Omamná Vůně Bílých Květin (50 ml)

ELLENISIA - Omamná Vůně Bílých Květin (50 ml)

Kategorie: PARFÉMY

Omamná květinová dámská vůně

Obsahuje drahocený jasmín, který se sbírá pouze v noci

Eau de Parfum

Vyrobeno v Anglii

 

Skladem 2.590 (2.140 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

ELLENISIA - Omamná Vůně Bílých Květin

Plné, ženské a ach, tak svůdné. Vanilka a fialka ukazují Ellenziinu sladkou stránku, ale v této parfémové vodě je toho ještě co objevovat. Koneckonců, tuberóza kvete pouze v noci ...

Hlava

Mandarinková kůra, Fialkové lístky

Srdce

Gardénie, Růže, Tuberóza, Jasmín

Základ

Sladký nektar, Vanilka

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.