Zpět do kategorie

Penhaligon's ELISABETHAN ROSE - miniatura s rozprašovačem (10 ml)

Penhaligon's ELISABETHAN ROSE - miniatura s rozprašovačem (10 ml)

Kategorie: PARFÉMY
  • Elegantní dámská květinová parfémovaná voda
  • Výrazná vůně anglické aristokratky
  • Vyrobeno v Anglii  
Skladem 849 (702 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

Penhaligon's ELISABETHAN ROSE - miniatura s rozprašovačem

Hle, slavná tudorovská růže - květ Anglie. Tato vzdušná parfémovaná voda, inspirovaná spojením rodů Yorků a Lancasterů, je harmonickým spojením růží, listů lískových oříšků a vetiveru.

Hlava

Listy lískových oříšků, mandlový olej, skořice

Srdce

Červená lilie, stolistá růže

Základ

Vetiver, pižmo, dřevo

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.