Zpět do kategorie

Portraits - THE INIMITABLE MR. PENHALIGON (75 ml)

Portraits - THE INIMITABLE MR. PENHALIGON (75 ml)

*Novinka roku 2021 vzdává hold zakladateli Williamu Penhaligonovi

*Citrusovo-květinový parfém se základem lehkých exotických dřev

*Skvělý na denní nošení i večerní schůzky

*Eau de parfum

*Vyrobeno v Anglii

Skladem 5.990 (4.950 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

Portraits - THE INIMITABLE MR. PENHALIGON

Když v roce 1870 William Penhaligon vytvořil svoji první vůni netušil, že jeho sláva se dostane až k samotné královně Viktorii, která bude jeho parfémy nosit. Od těchto dob se jeho kombinace vonných esencí staly proslulé a jeho vůně pravidelně těší nosní dírky nejenom britské královské rodiny, ale celého světa. Tento parfém vzdává hold samotnému zakladateli, který díky své tvrdohlavosti a přesvědčení vytvořil z ničeho ty nejkrásnější parfémy, jaké kdy svět voněl. 

JAK NA TO

Aplikujte jedno stříknutí na každou stranu krku. 

Hlava

Bergamot, Jasmín

Srdce

Vetiver, Pryskyřice, Cedrové dřevo

Základ

Santalové dřevo, Ambrox.

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.