Zpět do kategorie

BLASTED HEATH - Vůně Aljašky a Páleného Dřeva (100ml)

Doporučte přátelům

BLASTED HEATH - Vůně Aljašky a Páleného Dřeva (100ml)

Kategorie: Parfémy

Vůně pro muže inspirována čistou přírodou Aljašky

Pálené dřevo zanechává po celý den neopomenutelnou vonnou linku

Oblíbená u dobrodruhů a průzkumníků divoké přírody

100ml Eau de Parfum

Skladem 4.490 (3.711 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

BLASTED HEATH - Vůně Aljašky a Páleného Dřeva

Inspirován čistotou přírodou Aljašky, je Blasted Heath jednou z nejrafinovanějších a nejmodernějších vůní značky Penhaligon. Byl představen koncem roku 2015 jako svěží vůně, která však v sobě nemá jediný citrus. Velmi vhodný do jarního a letního období, avšak také se krásně doplňuje s chladivým zimním dnem. Při prvním přivonění ucítíte svěžest Aljašky v podobě vetiveru a mořské řasy, která vzápětí přejde do mužných tónů whisky, tabáku, kůže a páleného dřeva. 100ml.

Hlava

Tóny vody, výtažek z mořské řasy, výtažek ze šalvěje

Srdce

Zelené listy, Clearwood, Výtažek z tabáku, Tóny whisky

Základ

Pačuli, Aljašké cedrové dřevo, Guajakové dřevo, Vetiver, SFE, Pižmo.

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.