Zpět do kategorie

Douro Penhaligon's - Portugalská citrusovo-kořeněná klasika (100ml)

Doporučte přátelům

Douro Penhaligon's - Portugalská citrusovo-kořeněná klasika (100ml)

Kategorie: Parfémy

Douro je maskulinní pánský vůně vytvořená pro Sir Percy Crofta z Portugalské dynastie. Je inspirována portugalským přístavem Porto, kam se vozilo vzácné koření a citrusy. 

Citron, Limeta, Mandarinka, Bergamot, Levandule a Bazalka se mísí s dubovým mechem a santalovým dřevem.

Vyrobeno v Anglii 

Kolínská voda, 100ml.

 
Skladem 3.490 (2.884 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.