Zpět do kategorie

HAMMAM BOUQUET - Vůně Tureckých Lázní (100 ml)

HAMMAM BOUQUET - Vůně Tureckých Lázní (100 ml)

První vůně Penhaligon's z roku 1872

Inspirována tureckými lázněmi

Vůně patří do dědictví značky Penhaligon's

Pro milovníky staroanglických vůní

Skladem 3.590 (2.967 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

HAMMAM BOUQUET - Vůně Tureckých Lázní

Inspirovaná vůní tureckých lázní na Jermyn Street, je tato vůně prvotinou Williama Penhaligona, sahající až do roku 1872. Živočišná a zlatá, hřejivá a dospělá, s vůní starých knih, drcených rozinek, pryskyřice a starodávných místností. Jedná se o velmi klasickou orientální vůni vyrobenou ze směsi dřevin a květů obsahující Tureckou růži, jasmín a kosatec. Obsah: 100ml

Hlava

Levandule, Bergamot

Srdce

Růže Otto, Cedrové dřevo, Kosatec, Jasmín

Základ

Ambra, Pižmo, Santalové dřevo.

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.