Zpět do kategorie

Penhaligon's Portraits - CHANGING CONSTANCE (75 ml)

Penhaligon's Portraits - CHANGING CONSTANCE (75 ml)

Sladká orientální vůně se slaným karamelem a hřejivým kořením

Unisex parfémovaná voda s dlouhou výdrží

Kardamon, Slaný máslový karamel, tabák

Vyrobeno v Anglii

Skladem 5.990 (4.950 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

Penhaligon's Portraits - CHANGING CONSTANCE

Constance nerespektuje zvyklosti a dělá jen to, co chce. Chladný kardamon, hřejivý jamajský pepř, slaný karamel - její parfém plný opaků porušuje všechna pravidla. 

Hlava

Kardamon, Jamajský pepř 

Srdce

Slaný karamel 

Základ

Vanilka, kašmír 

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.