Zpět do kategorie

Krbové Zápalky v Plechové Dóze (290 kusů)

Doporučte přátelům

Krbové Zápalky v Plechové Dóze (290 kusů)

Typ na originální vánoční dárek do domácnosti

Extra pevné zápalky délky 22,7 cm.

Na zapálení nejenom vánočního krbu

Skladem 890 (736 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

Krbové Zápalky v Plechové Dóze

Krbové zápalky inspirované královským pavilonem Johna Nashe v Brightonu. Kovová malovaná plechovka obsahuje 290 velkých krbových zápalek, dlouhých 227mm. Výška plechovky 291mm. Škrkátko je zespodu plechovky. Ojedinělá dárková inspirace!

Penhaligon's

O značce Penhaligon's

V roce 1870 si muž jménem William Penhaligon otevřel své holičství na londýnské ulici Jermyn Street. Jak brzy ukázala jeho praxe, tehdejší nabídka kosmetických přípravků pro muže mu nevyhovovala, a proto začal s vlastní výrobou. Tím odstartoval výrobu vlasových tonik a parfémů, jejichž receptury se zachovaly až do dnešních dní. V průběhu času se značka Penhaligon's vyprofilovala už jako čistě královská parfumerie, kdy získala ocenění Prince Filipa, Prince Charlese a královská rodina její produkty běžně používá.

Získejte pro sebe také kousek aristokratické Anglie, kde v těchto zdobných lahvičkách naleznete ty nejkvalitnější parfémové esence světa, nejoriginálnější mixy jaké kdy byly namíchány a především kus gentlemanství starých lordů. Nedejte se ale zmást, Penhaligon's nespí na vavřínech a každý rok představuje moderní vůně, které svojí drzou originalitou vyráží dech.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.