Zpět do kategorie

Vonná svíčka Voluspa - Japonica Gilt Pomander and Hinoki (453 g)

Vonná svíčka Voluspa - Japonica Gilt Pomander and Hinoki (453 g)

Kategorie: VÁNOCE 2023
Skladem 1.090 (901 Kč bez DPH)
Máte dotaz?

U Vás kdekoliv v ČR kurýrem PPL

Vonná svíčka Voluspa - Japonica Gilt Pomander and Hinoki

Nejvánočnější vůně, jakou si dovedete představit. Kořeněná vůně zlatem obaleného pomeranče s hřebíčkem, plody cesmíny, kardamonem a japonským cypřiškem Hinoki. Po zapálení se dóza rozzáří stovkami malých hvězdiček. Celosvětový bestseller značky Voluspa.

Velká skleněná nádoba s květinovými reliéfy inspirovanými japonskou výrobou papíru krásně doplní každý interiér. Designové sklo s embosováním po zapálení vytváří nevšední světelné efekty. Svíčka obsahuje jedinečný blend kokosových vosků, který si značka Voluspa sama míchá a patří mezi nejkvalitnější vosky vůbec. Do nich jsou zality nejkvalitnější přírodní parfémové esence, takže po zapálení svíčka do interiéru rozptýlí vůni v kvalitě luxusního parfému. Velká svíčka Voluspa obsahuje jeden knot, který je výhradně z nejkvalitnější bavlny. Skleněnou nádobu lze po vypálení použít jako elegantní vázu, s víčkem poslouží k uložení čehokoliv.

Garantujeme originalitu

Jsme oficiální distributoři nabízených značek a tudíž garantujeme jejich pravost, čerstvost, nezávadnost a správné skladování.

Doručíme ZDARMA

Při objednávkách nad 1490,- Kč
za 1-2 pracovní dny od odeslání objednávky.

Vrátíme peníze

Pokud nepoužité zboží do 14-ti dní vrátíte.