David

Tento komunikativní a progresivní mladý muž je vždy rád o krok dopředu. Jeho nejoblíbenější jsou změny účesů. Vyniká v diagnostice vlasů a technice střihu. Hlaste se k Davidovi pokud si nevíte rady, uvažujete o změně image či požadujete střih od perfekcionisty. Od střihu si rád odskočí k péči o tvář, která je dle jeho slov u mužů nejčastěji opomíjena.

REZERVOVAT TERMÍN

1. Proč pracuješ u MR FOXe

Chtěl jsem se věnovat výhradně mužské péči a dělat osvětu, protože zde panuje spoustu nesmyslných předsudků. 

2. Jak dlouho stříháš

Stříhám 7 let a jeden celý rok jsem věnoval školení, abych se ve všem zdokonalil a načerpal nové zkušenosti. V MR FOX jsem ostříhal již více než 5.000 klientů.

3. Ikona vlasového stylingu

Jednoznačně David Beckham a Johnny Depp. Tito dva pánové se nebojí změny a reakcí okolí. 

4. Co se ti líbí na Brně?

Líbí se mi že Brno je velmi přátelské město a nejvíc mě baví jeho umělecká přidrzlost.

5. Tip pro muže

Muži by měli začít pečovat o svou tvář, není to nic zženštilého. Ti co mají plnovous by si měli uvědomit, že zaslouží důkladnou péči. Všem plnovousým ze své vlastní zkušenosti doporučuji Beard Moisturizer od značky MURDOCK. Mně osobně pomohl se změkčením vousů, zmizelo svědění a suchá pokožka pod vousy.

6. Co rád děláš ve volném čase

Jsem rád neustále v pohybu, rád si zahraju futsal nebo fotbal.

7. Jaký je tvůj největší dosavadní pracovní úspěch

Že jsem byl přijat do MR FOXe :) Za svůj úspěch považuji také účast na mezinárodní soutěži zabývající se kompletními změnami AICHI.

Tomáš

Když se u Tomáše posadíte do křesla, zázáří mu oči s vidinou Vaší lepší image. Navrhne Vám střih na míru, ukáže co změní a s obrovskou chutí se pustí do práce. Dle jeho slov je stříhání vlasů jeho koníčkem.

REZERVOVAT TERMÍN

1. Proč pracuješ u MR FOXe

Vždy mě lákalo více pánské stříhání a také jsem byl v pánských střizích víc šikovný a kreativní. Až v MR FOX jsem ale přišel na to, že když děláte práci tak jak se má, přináší dlouhodobé výsledky. Není nic příjemnějšího, než když si Vás váží nejenom klienti, ale také Vaši kolegové.

2. Jak dlouho stříháš

Po ukončení školy stříhám od roku 2015. Již ale během školy jsem měl slušně nastříháno. Kamarádi, známí, takový tradiční postup.

3. Ikona vlasového stylingu

Já sám bych chtěl být pro druhé ikonou vlasového stylingu. Každému vždy rád vysvětlím, jak a a s jakými produkty docílí co nejlepšího výsledku.

4. Co se ti líbí na Brně?

Jsem Brňák celým svým srdcem, žiju zde odmalička a nic bych na tom neměnil. Na Brně se mi líbí jeho modernost a rychlý rozvoj. Velmi rád si zajdu na dobré pivečko do nově vznikajících podniků.

5. Tip pro muže

Můj tip pro muže je jednoduchý – vyzkoušejte moje služby ! Vše se snažím dělat na 110% a práce na maximum je můj dlouhodobý cíl. Vše Vám rád vysvětlím až v křesle, protože každý klient je naprosto individuální.

6. Co rád děláš ve volném čase

Nejraději hraju fotbal – malá kopaná, futsal, někdy i velký fotbal. Dá se říct, že fotbal je hned vedle stříhání takový můj druhý život. Takže výplň volného času je předem jasná.

Simča

Tato vždy usměvavá slečna za recepcí vnáší do našeho kolektivu element ženství. Simča Vám uvaří nejenom skvělou kávu, ale také poradí s péčí o vlasy a vousy. V neposlední řadě Vám vybere parfém, kterým zaujmete každou ženu.

1. Co děláš konkrétně v MR FOX?

Jsem první, na koho klient po příchodu narazí. Všechny vždy s úsměvem přivítám a nabídnu kávu, limonádu nebo skleničku něčeho ostřejšího. Primárně mi jde o to, abych vytvořila pohodovou atmosféru a host se cítil vítán. Po absolvování vybrané služby u barbera ráda poradím s následnou péčí. Zcela mojí parketou je prodej anglických parfémů Penhaligon’s. S vůněmi jsem již měla zkušenosti s předchozího zaměstnání, ale tyhle parfémy jsou nenapodobitelné.

2. Ikona vlasového stylingu

Já jako žena žádnou dámskou ikonu vlasového stylingu nikdy neměla a ani nemám. Co se týče pánského stylingu, mou jedničkou je Zac Efron :)

3. Co se ti líbí na Brně?

Vždy jsem v Brně chtěla bydlet. Líbí se mi, že Brno není ani velké, ani malé město. Člověk tady narazí na skvělé lidi a hlavně máme vinohrad za rohem :)

4. Tip pro muže

Všechny ženy ocení, když se budete chovat a vypadat jako pravý gentleman. Proto neváhejte, navštivte nás a se vzhledem gentlemana Vám rádi pomůžeme.

5. Co ráda děláš ve volném čase

Ráda tancuji, cestuji, a trávím čas s rodinou a přáteli.

6. Co bys nám doporučila z MR FOX baru

Vše, co Vám mohu nabídnout, chutná skvěle. Proto jediné, co Vám můžu doporučit je, abyste dorazili za námi a ochutnali dle Vaší libosti.

Daniel

Danielův sen bylo stát se barberem, a proto se k nám přestěhoval až z Karviné. Nejenom že Vás skvěle ostříhá či upraví vousy, ale také Vám předá cenné rady, které nabyl za deset let své praxe. Daniel velmi naslouchá svým klientům a poskytuje jim maximální komfort, takže se u něj v křesle budete cítit přímo královsky.

REZERVOVAT TERMÍN

Proč pracuješ v MR FOX?

V době kdy jsem vyšel školu, byl v ČR pouze jeden Barber Shop a to byl ještě v plenkách. Takže jsem se dal kadeřnickou cestou. Ovšem bokem oka jsem začal sledovat rozvoj barber shopu ve velkých městech. Vždy mě pánské bavilo o něco víc, než damské. Takže když příšel ten správný čas na změnu, tak přišel čas na MR FOX!

2. Jak dlouho stříháš?

Praxi mám okolo deseti let. První dva roky to šlo pomaleji, jelikož jsem si dodělával ještě maturitu.

3. Ikona vlasového stylingu?

Nikoho takového nemám. A ani mít nechci. Každý muž, když chce, může být ikonou vlasového stylingu a inspirovat jiné. Nejen celebrity!!

4. Co se ti líbí na Brně?

Jednoznačně brněnský slang. Dále určitě lifestyle “Brňáků”. Lidé tu jsou mnohem více uvolněnější než u nás na Ostravsku, odkud pocházím.

5. Tip pro muže?

Takových rad pro muže je spousta a jsou hodně individuální. Proto můj jediný tip pro všechny muže, bez ohledu na věk, či kvalitu vlasů nebo vousů, je tento: “Navštivte nás v MR FOX a my už se o Vás postaráme, poradíme a vše vyladíme k Vaší spokojenosti”.

6. Co rád děláš ve volném čase?

Dříve jsem rád rekreačně sportoval. Teď, po přestěhování do Brna, si mnohem více vážím času stráveného s rodinou a přáteli, takže se snažím na víkendy jezdit domů. Je to pro mne výborný psychický relax.

7. Jaký je tvůj největší dosavadní pracovní úspěch?

Provoz svého kadeřnického salonu, který jsem měl přes pět let. Ikdyž už nejsem jeho majitelem, pořád funguje dál. Já už se ale dal na cestu barbera.

Rastislav

Rastislav Vám rád poradí s výběrem veškerých holicích produktů a pánské péče. Specializuje se na sestavování parfémových profilů, díky kterému Vám dokáže doporučit tu nejvhodnější vůni k podtrhnutí Vaší osobnosti. Každý produkt z naší nabídky mu prošel rukou, respektive kůží, takže o všem dokáže podat přesné informace.

1. Proč pracuješ u MR FOXe

Baví mě gentlemanský lifestyle a do něho patří spoustu zajímavých věcí, perfektní účes nevyjímaje. Rád se podílím na kreativní práci, nejsem vyznavačem patetické nostalgie, nýbrž současnosti a ještě více progresivní budoucnosti. Tohle vše MR FOX u mě splňuje.

2. Jak dlouho stříháš

Nestříhám, ale velmi dobře poznám co komu sluší a co ne. Váš holič je jako sochař, vše je o tvaru a vyváženém poměru.

3. Ikona vlasového stylingu

Brandon Flowers a Theo Hutchcraft.

4. Co se ti líbí na Brně

Líbí se mi že Brno je mladé a že se nebojí vystoupit z šedi ostatních českých měst. I za cenu kontroverzních či odsuzujících reakcí.

5. Tip pro muže

Nemějte předsudky, omezujete své kreativní já.

6. Co rád děláš ve volném čase

Rád si jdu zaběhat, ale odpočinu si také sledováním dokumentů. Mám rád vše týkající se starověku a především Egypta.

7. Jaký je tvůj největší dosavadní pracovní úspěch

Za úspěch považuji každý den, kdy dokážu někomu udělat radost či pozvednout jeho neprávem nízké sebevědomí.

Mirek

Mirek je Vaším rádcem, ochotně pomůže s výběrem parfémů, holicích potřeb či poradí tu nejlepší whisky z našeho baru! Má také pod palcem všechny rezervace. Je vyznavačem historie, účastní se dokonce historických bitev a celkově je to muž jako vystřižený z dob minulých. Tak se dejte do řeči, mnohé se dozvíte!

1. Co děláš konkrétně v MR FOX?

Mám na starosti péči o klienta. Po příchodu ho usadím do klubovny se skleničkou výtečného alkoholu, který mu pomůžu vybrat. Po službě mu poradím s holicími potřebami a výběrem parfémů. V neposlední řadě vytvářím rezervace, vyřizuji telefony a starám se o nerušený chod podniku, tak aby se barbeři mohli soustředit na svou odbornou práci.

2. Ikona vlasového stylingu

Jelikož jsem své dětství prožil v 90. letech, pro mě to vždy byl a bude David Beckham.

3. Co se ti líbí na Brně?

Člověk zde najde vše, co potřebuje ke spokojenému životu. Mám rád zdejšího svobodného studentského ducha.

4. Tip pro muže

Odpusťte autu plnou nádrž benzinu a kupte si v MR FOX opravdový parfém. Je to investice do stylu, která se vám stokrát vrátí zpět. Laciným brandovým vůním řekněte jednou provždy sbohem.

5. Co rád děláš ve volném čase

Rád si zajdu na ryby, mám rád historii a účastním se historických bitev. Jako správný brňák rád zajdu na kometu.

6. Co bys nám doporučil z MR FOX baru

Doporučil bych Vám japonskou whisky Togouchi. Vanilkové aroma Vás u této whisky příjemně překvapí.

Tom

Tomáš přináší svěží vítr do MR FOX, neboť je vyznavačem moderních barber střihů. Nejraději má fades z 0mm a práci s břitvou. K Tomášovi si přirozeně cestu nachází nejmladší klientela, ale také ho rádi vyhledávají starší pánové, neboť je nechává nerušeně relaxovat.

REZERVOVAT TERMÍN

1. Proč pracuješ u MR FOXe

Už když jsem se začal učit holičem jsem si řekl, že budu dělat výhradně pánské střihy a následně půjdu pracovat do barber shopu. Do MR FOX.

2. Jak dlouho stříháš?

Pokud počítám i stříhání při školní praxi, jsou to již 4 roky. Hned jak jsem nastoupil, tak mě stříhání chytlo a to hlavně pánské. Nebyl víkend, kdy bych neostříhal celou svou rodinu a díky tomu se nezdokonaloval. Každý den jsem sledoval a do dnešní doby sleduji nové trendy v pánských střizích.

3. Ikona vlasového stylingu?

Ikonu vlasového stylingu nemám. Sleduji velmi mnoho barber shopů a především zahraničních. Pokud se mi nějaký střih libí, tak ho rád vyzkouším. Když jsem byl menší, měl jsem v oblibě fotbalistu Neymara. Stále jsem se snažil napodobit jeho tehdy moderní účes, ale to už je dávno za mnou. Teď se češu podle toho, na co mám právě náladu.

4. Co se ti líbí na Brně?

Co se mi líbí na Brně? Konkrétně nevím, Brno stále poznávám. Přestěhoval jsem se sem z Jižní Moravy, abych se vyučil. A pak se všechno tak semlelo, že už jsem tu zůstal a začal pracovat. Jako mladému člověku se mi ale velmi líbí, že je tu v blízkosti spousta obchodů.

5. Tip pro muže?

Muži nemají rádi, když jim někdo do něčeho mluví, mají svůj názor. Pokud má někdo špatný styling který ničí vlasy a vlasy se po něm lámou, měl by si vyslechnout naše rady a zkušenosti. Na MR FOX se mi nejvíc líbí to, že pracujeme s těmi nejvalitnějšími anglickými barber produkty. Sám používám a doporučuji pastu od značky MR NATTY. Vlasům dodá jemný lesk a hodí se na veškeré úpravy, včetně uhlazeného pomapadour stylu nebo pořádného ,,out of bed” rozcuchu.

6. Co rád děláš ve volném čase?

Jak jsem už psal výše. Sleduji hodně barber stránek na Instagramu. Takže si třeba rád sednu a projíždím si různé trendy co se nosí atd. Má práce je mým koníčkem. Také si rád zahraju hry na Playstation nebo se jdu projet na kole. Aktivit mám hodně a snažím se být neustále v pohybu.

7. Jaký je tvůj největší dosavadní pracovní úspěch?

Za svůj největší úspěch považuji, že jsem se jako jeden z mála dostal do MR FOX. Velkou radost mi také udělal postup do TOP 3 školní soutěže v pánských střizích.

David

Head Barber - Novobranská

Tento komunikativní a progresivní mladý muž je vždy rád o krok dopředu. Jeho nejoblíbenější jsou změny účesů. Vyniká v diagnostice vlasů a technice střihu...

VÍCE

Tom

Barber - Novobranská

Tomáš přináší svěží vítr do MR FOX, neboť je vyznavačem moderních barber střihů. Nejraději má fades z 0mm a práci s břitvou. K Tomášovi si přirozeně cestu nachází nejmladší klientela, ale také ho rádi vyhledávají starší pánové, neboť je nechává nerušeně relaxovat.

VÍCE

Mirek

Advisor - Novobranská

Mirek je Vaším rádcem, ochotně pomůže s výběrem parfémů, holicích potřeb či poradí tu nejlepší whisky z našeho baru! Má také pod palcem všechny rezervace. Je vyznavačem historie, účastní se dokonce historických bitev a celkově je to muž jako vystřižený z dob minulých. Tak se dejte do řeči, mnohé se dozvíte!

VÍCE

Dan

Senior Barber - AZ Tower

Danielův sen bylo stát se barberem, a proto se k nám přestěhoval až z Karviné. Nejenom že Vás skvěle ostříhá či upraví vousy, ale také Vám předá cenné rady, které nabyl za deset let své praxe. Daniel velmi naslouchá svým klientům a poskytuje jim maximální komfort, takže se u něj v křesle budete cítit přímo královsky.

VÍCE

Tomáš

Barber - AZ Tower

Když se u Tomáše posadíte do křesla, zázáří mu oči s vidinou Vaší lepší image. Navrhne Vám střih na míru, ukáže co změní a s obrovskou chutí se pustí do práce. Dle jeho slov je stříhání vlasů jeho koníčkem.

VÍCE

Simča

Advisor - AZ Tower

Tato vždy usměvavá slečna za recepcí vnáší do našeho kolektivu element ženství. Simča Vám uvaří nejenom skvělou kávu, ale také poradí s péčí o vlasy a vousy. V neposlední řadě Vám vybere parfém, kterým zaujmete každou ženu.

VÍCE

Rastislav

Business Manager - Novobranská, AZ Tower

Své dotazy, připomínky či pochvaly týkající se veškerého dění v MR FOX můžete Rastislavovi psát na email rastislav.velecky@gmail.com. Vždy Vám rád na vše odpoví.

VÍCE